Fotografia ślubna Kraków

Agnieszka i Jacek Taranowie Fotopracownia.Com - fotografia slubna krakow, fotograf krakow, wedding photography krakow

Cześć ! To my – Agnieszka i Jacek. Bardzo się cieszymy, że nas znaleźliście i skoro to czytacie, to z pewnością w naszych zdjęciach odnajdujecie coś, co wzrusza Wasze serca i jesteście gotowi nam zaufać!

To, czego najbardziej pragniemy pracując z Wami, to opowiedzieć historię Waszego ślubu tak, jakbyśmy patrzyli Waszymi oczami, ale pokazać też te momenty, których sami nie jesteście w stanie dostrzec. Chcemy być blisko Was, żeby patrzeć i odczuwać tak samo jak Wy. Wasze wzruszenia bardzo często stają się też naszymi i chociaż widzieliśmy już dziesiątki czy setki ślubów, to ciągle zdarza nam się wzruszać, przełykać łzy i cieszyć się razem z Wami.

Fotografią zaczęliśmy się zajmować w czasie studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z fotografią postanowiliśmy związać się również po studiach i zajmujemy się nią do dziś, bo po prostu kochamy, to co robimy, a pracując wspólnie możemy jeszcze bardziej kochać siebie nawzajem! 🙂

W naszej fotografii zawsze staramy się dostrzec piękno, które jest w każdym z nas, tę aurę magii, która otacza Waszą miłość. Skupiamy się na zdobyciu autentycznych momentów – gestów, spojrzeń, emocji.  A wszystko czego oczekujemy od Was, to po prostu tylko to, żebyście byli sobą, żebyście wyrażali swoje uczucia, emocje, wzruszenia i żebyście zupełnie zapomnieli o naszej obecności! W ten sposób wspólnie stworzymy magiczne zdjęcia, które utrwalą na zawsze Wasze wspomnienia. Zależy nam bardzo na tym, aby fotografia ślubna, którą dla Was wykonujemy, to było coś więcej niż tylko zwykłe zdjęcia ślubne.

Na co dzień staramy się żyć tak, aby nie zapomnieć o tym, co jest w życiu najważniejsze. Kochamy siebie nawzajem, nasze dwie córki, nasze koty, naszego królika i zwierzęta, które odwiedzają nasz ogród. Uciekliśmy od zgiełku miasta na jego dalekie obrzeża, by cieszyć się przyrodą, zielenią, mieć ciągły kontakt z naturą. Kochamy podróżować! Uwielbiamy też filmy, muzykę, książki.

Odkąd podjęliśmy decyzję, że fotografia będzie główną treścią naszego życia mija już prawie dziesięć lat. Od tamtej pory ani przez chwilę nie żałowaliśmy tej decyzji. I ciągle uczymy się, że umysł, serce, oko to w naszej pracy narzędzia ważniejsze od najdoskonalszych aparatów i obiektywów. Fotografia to sposób naszego życia.
Jesteśmy ludźmi szczęśliwymi, bo nasz zawód to nasza pasja, a nasza pasja, to nasz zawód. Czegóż chcieć więcej?
Żyjemy i mieszkamy w Krakowie, ale chętnie sfotografujemy Twój ślub w dowolnym miejscu w Europie lub na całym świecie.

Dwukrotnie – w 2015 i 2016 roku – otrzymaliśmy od Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych tytuł “Partner Honorowy”

Partner Honorowy, Polskie Stowarzyszenie Konsultantow Slubnych

https://www.youtube.com/watch?v=kbvgRa8AW0w

FAQ:

1. W jaki sposób pracujecie?
Mamy duże doświadczenie w fotografii reporterskiej i w ten właśnie sposób staramy się pracować z naszymi parami. W dniu ślubu nie ustawiamy Was, nie reżyserujemy nie każemy powtarzać w nieskończoność tych samych czynności. Najważniejsze jest dla nas to, abyście byli radośni, spontaniczni i nie stresowali się naszą obecnością – a my skupiamy się na Waszych emocjach.

2. Czy pracujecie We dwoje czy osobno?
I tak i tak 🙂 to Wy decydujecie o tym, czy w dniu Waszego ślubu jest jedno z nas czy jesteśmy razem. Zostawiamy Wam w tym względzie wolną rękę. Jednak dla przyjęć powyżej 120 osób zalecamy skorzystać z opcji, w której pracujemy obydwoje.

3. Jaki jest czas pracy w dniu ślubu?
Najczęściej pracę zaczynamy od przygotowań Pani Młodej lub Was obydwoje, a kończymy pomiędzy godziną 24 a 1 w nocy. Oczywiście jeśli potrzebujecie naszej obecności dłużej lub krócej, to zakres pracy ustalamy indywidualnie

4. Ile gotowych zdjęć otrzymamy?
To zależy jaką opcje wybierzecie z naszej oferty. Zazwyczaj jest to ok. 300-400 zdjęć przy pracy jednego fotografa i od 500 do 700 zdjęć kiedy pracujemy we dwoje.

5. Jakie są Wasze ceny?
Ceny zaczynają się od 2700, a cena sesji plenerowej od 800. Zapytaj o ofertę TUTAJ

6. Jak zarezerwować termin?
Wystarczy do nas napisać i zapytać o dostępność terminu. Jeśli będziemy mieć wolny Wasz termin, to otrzymacie od nas szczegółową ofertę. Rezerwacja jest ważna po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku.

7. Jak długo trzeba czekać na zdjęcia?
Staramy się zawsze, aby nie było to dłużej niż 30 dni roboczych od daty ślubu lub od sesji plenerowej, jeśli jest innego dnia.

Jeśli macie więcej pytań zapraszamy do kontaktu:
[email protected] lub +48 505 757 663

Jesteśmy też tutaj:

fotopracownia instagram fotopracownia facebookfotopracownia pinterestfotopracownia google+

 

 


English Version:

Hello! We are Agnieszka and Jacek. We’re so glad that you found us! If you’re reading this, you certainly find our photos somehow touching and you are ready to trust us!

While working with You, there’s one thing we want the most – tell your wedding story as if we’re looking through your eyes instead of ours. But we also want to show these moments which you can not see. We want to be close to you, to look and to feel the same as you do. Your emotions often become ours too, and although we have seen dozen or hundreds of weddings, we are still prone to emotions, holding back our tears and enjoy this day with you!

We started to do photography when we were studying on Jagiellonian University. We decided to tie our lives with photography after the college. And we are doing it to this day, because we just love what we do, and by working together we can love each other even more!

On our photos, we always try to capture beauty which is inside everyone, this magic which sorrounds your love. We focus on auntentic moments – gestures, looks, emotions. Only thing we expect from you is to be yourselves, to show your emotions and to completly forget about our presence! This way, we can together create magic pictures, which will keep your memories forever. We really care about wedding photography being much more than just ordinary photos from the ceremony!

Every day we try to remember what is most important in our lives. We love each other, we love our two daughters, but also our cats, bunny and other animals which visit our garden. We escaped from the town’s noise to its outskirts to enjoy greenery and be in touch with nature. We love travelling! We also like movies, music and good books.

It’s ten years since we’ve decided to tie up our lives with photography. From that moment we’ve never regret this decision. And we’re sitll learning that in our job mind, heart, eyes are better tools than the best cameras and lenses. Photography is our way of living. We are happy, because our job is passion, and our passion is our job. What more do you need?
We live in Cracow, but we will gladly take photos on your wedding in every place in Europe or whole world.

FAQ

1. How do you work?
We have big experience in documental photography and this is how we try to work with our couples. On the wedding day we don’t set you up, we don’t direct or tell you to repeat anything. The most important thing for us is you to be happy, spontanious and not nervous about us – we just focus on your emotions.

2. Do you work together or separately?
Both. You decide if we are together or not on your wedding day. We let you do as you please. But if you have more than 120 guests, we recommend you to chose option in which we are both present.

3. How long do you work?
Most commonly we start with Bride’s preparations. Sometimes also Groom’s. We usually finish our work about 12am/1 am. Ofcourse if you need us longer or shorter we will set this up individually.

4. How many photos do we recive?
It depends on the option you’ve chosen from our offer. Usually it’s about 300-400 photos when is just one photographers, and about 500-700 when we are together.

5. What are your prices?
We start from 2700PLN,and plener session 800PLN. Ask for an offer HERE.

6. How to make a reservation?
You just have to write to us and ask about our availability on specific date. If we are free, you’ll get a detailed offer. Reservation is vallid after singing an agreement and paying an advance.

7. How long do we have to wait for photos.?
We always try to give you photos to 30 working days from wedding day or plener session if it took part different day.

If you have more questions please contact us:
[email protected] or +48 505 757 663

Follow Us

fotopracownia instagram fotopracownia facebookfotopracownia pinterestfotopracownia google+