Zobacz koniecznie też:close
Fotografia ślubna Kraków | Zdjęcia ślubne | Fotopracownia|
 

Magdalena i Robert – ślub i wesele | Zamek Korzkiew


Zamek Korzkiew nieodmiennie czaruje i zachwyca za każdym razem, gdy przyjdzie nam realizować tam zdjęcia ślubne. Surowe mury średniowiecznego zamku dodają powagi i dostojeństwa ślubnej ceremonii. Tym razem okazją był ślub Magdaleny i Roberta. Symbolem tej pięknej uroczystości był znak graficzny w kształcie drzewa, który symbolizować miał rodzinne strony Pana Młodego.  Zachwycała też piękna suknia Pani Młodej. Magdalena, w naturalnie gładkich i rozpuszczonych włosach wyglądała naprawdę zjawiskowo, lekko i delikatnie. To z pewnością jedna z najładniejszych stylizacji ślubnych z tego tego roku. Całości dopełniały niezwykle modne tego roku buty Jimmy Choo. Gościom i Młodej Parze do tańca grał zespół De Colt, który zawsze jest gwarancją sukcesu. Było naprawdę wyśmienicie i elegancko.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Przygotowania i Przyjęcie weselne – Donimirski, Zamek Korzkiew
Ceremonia ślubna – kościół parafialny w Korzkwi
Muzyka – De Colt
Fotografia Ślubna – Agnieszka Cynarska-Taran, Fotopracownia.Com
biżuteria – Cartier
buty – Jimmy Choo :)

 

Julia & Henrik – wesele Stara Zajezdnia

To był bez wątpienia jeden z najpiękniejszych ślubów jakie kiedykolwiek fotografowaliśmy. Norweska para – Julia i Henrik udzielili sobie ślubu w ewangelickim kościele Św. Marcina w Krakowie. Nie brakło wzruszających, pięknych momentów – łzy, spojrzenia, uśmiech, radość – wszystko to, co sprawia, że takie uroczystości zapamiętuje się na długo. Ceremonia ślubu ozdobiona była pięknymi pieśniami wykonanymi przez przyjaciółki młodej pary oraz norweskimi melodiami granymi na skrzypcach przez jednego z gości. Po ślubie odbyła się krótka sesja plenerowa w okolicy Muzeum Inżynierii Miejskiej. Przyjęcie weselne w Starej Zajezdni na Kazimierzu to był wspaniały pomysł. Nie sądziłem, że ta surowa hala, gdzie na co dzień głównie konsumuje się piwo, może wyglądać tak pięknie. Stało się tak dzięki agencji ślubnej PerfectDay oraz firmie dekoratorskiej z Poznania – ArtSize. Wnętrze hali zostało zamieniony w bajeczny, zaczarowany ogród. Girlandy kwiatów, lampiony, huśtawki – wszystko wyglądało wprost czarodziejsko i nierzeczywiście! Zresztą zobaczcie sami na zdjęciach!

Na koniec naszej współpracy Julia i Henrik nagrodzili nas swoją rekomendacją:

We had the pleasure to work with Fotopracownia when we got married this year, and we are very satisfied with their services. They are wonderful and creative photographers with an artistic eye for details and with the skill to capture moments. They are very professional in their work and they go the extra mile for the client. Thanks to Fotopracownia we have the most beautiful memories from our wedding day. All our best recommendations!

Uroczystość zorganizowały konsultantki z firmy Perfect Day Wedding Consultants.

* * *

It was one of the most beautiful weddings. Norwegian couple – Julia and Henrik get a wedding in the St. Martin’s Church in Krakow. Wedding ceremony was adorned with beautiful songs made ​​by a friend of the bride and groom and the Norwegian melodies played on the violin. After the cereony there was a short outdoor session around the Muzeum Inżynierii Miejskiej. Reception at the Old Depot in Kazimierz, it was a great idea. I did not think that this crude hall, where everyday is consumed mainly beer, can look so beautiful. Decorations made ​​Artsize from Poznan. The interior of the hall has been converted into a fabulous garden. Garlands of flowers, lanterns, swings – all looked straight magically and beyond reality! Anyway, see for yourself in the pictures!

At last Julia and Henrik gave us opinion about our work:

We had the pleasure to work with Fotopracownia when we got married this year, and we are very satisfied with their services. They are wonderful and creative photographers with an artistic eye for details and with the skill to capture moments. They are very professional in their work and they go the extra mile for the client. Thanks to Fotopracownia we have the most beautiful memories from our wedding day. All our best recommendations!

The ceremony was organized by consultants from Perfect Day Wedding Consultants.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Ślub – kościół św. Marcina, Kraków.
Przyjęcie weselne – Stara Zajezdnia
Organizacja uroczystości – Perfect Day Wedding Consultants
Dekoracje kwiatowe – ARTSIZE.

Erica i Paweł – Kościół Piotra i Pawła, Hotel Stary Kraków


Mamy to ogromne szczęście, że najczęściej pracujemy z parami, które tworzą wspaniałą mieszanką kulturową. Tak było też i tym razem. Paweł – Polak, mieszkający od wielu lat w Holandii i Erica, pochodząca z dalekiej Ameryki Południowej. Do  wielu powodów satysfakcji z naszej pracy przybywa jeszcze jeden – poznawanie innych kultur, ludzi, języków. Uczestniczymy w ważnych chwilach ludzi, współdzieląc z nimi ich emocje, radości, wzruszenia. To naprawdę są piękne przeżycia! Erica i Paweł na miejsce swojego ślubu wybrali monumentalny, barokowy kosciół Piotra i Pawła. Przyjęcie odbyło się w gotyckich wnętrzach Hotelu Starego w Krakowie. Zapraszamy.

 

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Przygotowania – Hotel Stary, Kraków
Ślub – Kościół Piotra i Pawła
Przyjęcie – Hotel Stary.

W krótkim czasie pomiędzy mszą ślubną, a przyjęciem wykonana została krótka sesja plenerowa w dniu ślubu na ulicach sąsiadujących z kościołem i Rynkiem.
Zdjęcia – Agnieszka Cynarska-Taran/fotopracownia.com

Ślub w Krakowie – Anna i Łukasz


Zdjęcia ślubne nagrodzone w konkursie „fotografia ślubna”, o których pisaliśmy w jednym z poprzednich wpisów (TUTAJ)  cieszą nas przez cały czas. Oczywiście nie możemy przy takich okazjach  zapomnieć o tych, dzięki którym te fotografie powstały! Kolejną taką parą, dzięki którym właśnie udało nam się uzyskać wyróżnienie w międzynarodowym konkursie fotografii ślubnej byli Ania i Łukasz. W dniu ich ślubu zostało wykonane kolejne z wyróżnionych zdjęć! Pracę z nimi wspominamy bardzo miło. Cały ten uroczysty dzień minął w niezwykle przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Na luzie, bez zadęcia, ale za to z uśmiechem i sympatią – w gronie rodziny i przyjaciół. I to najważniejsze! Ślub odbył się w kościele Ojców Franciszkanów, przyjęcie weselne – restauracja Kawaleria z przepięknym, klimatycznie ozdobionym soczystą zielenią podwórkiem. W czasie przyjęcia odbyła się też krótka, spacerowa sesja plenerowa na Rynku w Krakowie. Zapraszam.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

« Poprzednie


Należymy do prestiżowej organizacji skupiającej najlepszych fotografów ślubnych na świecie:Zdjęcia ślubne, Fotografia Ślubna

Fotografia biznesowa, korporacyjna, fashion, beauty