Agnieszka i Jakub – piękna uroczystość, Dwór Tomaszowice

Pinterest

Zapraszamy na mocno skrócony na potrzeby bloga fotoreportaż ze ślubu Agnieszki i Jakuba. Trzeba przyznać, że tak pięknego ślubu nie widzieliśmy już dawno! Wianek z naturalnych kwiatów we włosach Pani Młodej wyglądał ślicznie i nadawał jej wdzięku i uroku. Cała uroczystość utrzymana była w prostej i naturalnej stylizacji – dużo kwiatów, dużo stylowych ozdób – to wszystko razem budowało niepowtarzalną atmosferę. Nie bez znaczenia były też miejsca, które Państwo Młodzi wybrali na swój ślub i przyjęcie weselne. Osobno fotografowaliśmy przygotowania Pana Młodego, osobno przygotowania Pani Młodej. Podobnie było też z błogosławieństwem – pierwsze w domu Pana Młodego, a potem tradycyjnie wspólne w domu Pani Młodej. Ślub odbył się we wspaniałym i potężnym, gotyckim kościeke Św. Katarzyny na krakowskim Kazimierzu, a przyjęcie weselne to Dwór w Tomaszowicach i sala „Panorama”. Po wyjściu z kościoła udało sie nam też zrobić krótką sesję plenerową Państwa Młodych – na szczęście sprzyjała nam pogoda. Ale to co najważniejsze – uczucia Państwa Młodych! Poniżej przedstawiamy zdjęcia ślubne, których najważniejszym składnikiem są emocje, które tego dnia przeżywali nasi główni bohaterowie. Serdecznie zapraszamy! Autorami zdjęć są Agnieszka Cynarska-Taran oraz Przemek Szuba.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Przygotowania – Kraków
Ślub – Kościół św. Katarzyny, Kraków-Kazimierz
Wesele – Dwór Tomaszowice, sala „Panorama”
fotografia ślubna – Agnieszka Cynarska-Taran, Przemek Szuba.

Pinterest

Dagmar & Rene – Hotel Stary i Kościół św. Barbary – fotoreportaz ślubny

Pinterest

Piękny uśmiech Pani Młodej może być najlepszym sposobem na niepogodę. Wszelkie troski i zmartwienia wywołane pochmurną aurą, deszczowym niebem, znikają bezpowrotnie, kiedy na pierwszym miejscu stawia się radość ze świętowania tego wyczekanego dnia! Tak było właśnie na ślubie i przyjęciu weselnym Dagmar i Rene. Niemiecka para, która za miejsce swojego celebrowania swojego najpiękniejszego dnia w życiu wybrała Kraków nie poddała się kapryśnej, majowej pogodzie. Kiedy Parze Młodej w dniu ślubu towarzyszy nastrój nieskrępowanej radości i szczęścia, to wówczas te emocje przenoszą się też na ich fotografie, na zdjecia slubne. I chociaż Niemcy nie słyną ze spontanicznych zabaw i niepohamowanej ekspresji, to tym razem było inaczej! Uwielbiamy łamać stereotypy, zwłaszcza te narodowościowe. Nikogo nie zmartwił ani deszcz, ani majowy chłód, ani brak możliwości rozpoczęcia przyjęcia na hotelowym tarasie, który w Hotelu Starym ulokowany jest na dachu kamienicy – rozciąga się z niego wspaniały widok na cały Rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki i oczywiście kościół św. Barbary, w którym odbyła się ceremonia ślubna. Wszyscy bawili się wspaniale – tak jak należy bawić się i radować na przyjęciu weselnym. Zwłaszcza, że do tańca grał wspaniały, krakowski band – Blue Transfer. Fotoreportaż slubny – 130 zdjęć. Serdecznie zapraszam!

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Przygotowania: Hotel Stary. Makijaż: Lucyna Kowalska, Fryzura: Beata Sikora
Ceremonia ślubu – Kościół św. Barbary
Przyjęcie weselne – Hotel Stary
Muzyka – zespół Blue Transfer
Fotografia ślubna – Jacek Taran, Fotopracownia.Com

Pinterest

Olimpia i Alessandro – prawdziwy włoski ślub!

Pinterest

Prawdziwy włoski ślub. Z Olimpią i Alessandro spotkaliśmy się pierwszy raz wiosną w Rzymie. Sesja narzeczeńska, którą dla nich wtedy zrealizowaliśmy była już na naszym blogu tutaj: (Sesja narzeczeńka Rzym). Wreszcie przyszedł czerwiec i czas ich wspaniałej uroczystości ślubnej. Ślub i przyjęcie weselne miały miejsce we włoskim regionie Abruzja – na wschód od Rzymu. Region słynie ze wspaniałych win i oliwek. Ślub odbył się w starej, romańskiej świątyni w Popoli a przyjęcie weselne w Tocco di Cassauria. Wszystko było piękne i zachwycające, zupełnie inne niż polskie wesele. Miejsce przyjęcia był gaj oliwny – i choć niestety niewykle rzadki o tej porze roku deszcz nieco pokrzyżował plany, to jednak nie wpłynął on w żaden sposób na nastroje. Wspaniała zabawa, dużo emocji i wyśmienita włoska kuchnia. Warto wspomnieć choćby niespotykane na polskich weselach raki, które dawno, dawno temu były dość częstym gościem na naszych stołach. A do tego wszystkiego ogromna dbałość o szczegóły, którą wykazali się Państwo Młodzi. Mnogość detali, dekoracji, zdobień – wszystko to budowało niezapomniany nastroj i atmosferę tego wspaniałego przyjęcia. Olimpia i Alessandro – wszystkiego najlepszego, dużo radości życzymy Wam z Polski, która o tej porze roku jest gorąca jak Włochy :) A teraz zdjęcia z ich ślubu – dużo, naprawdę dużo zdjęć! :)

* * *

Un vero matrimonio italiano. Con Olimpia ed Alessandro ci siamo incontrati per la prima volta a Roma. Le foto dal loro fidanzamento fatte da noi le abbiamo gia’ pubblicato sul nostro blog QUI. Finalmente e’ arrivato giugno e la data della loro straordinaria ceremonia. Il matrimonio ed il ricevimento si sono svolti in una piccola citta’ in Abruzzo, a Est di Roma. L’Abruzzo e’ famoso per il suo ottimo vino e le olive gustose e profumate. Il matrimonio e’ stato celebrato nella chiesa romanica di Popoli, mentre il ricevimento a Tocco da Cassauria. Tutto durante questo giorno e’ stato straordinamente bello e molto diverso dalle cerimonie tipiche polacche.
Il ricevimento e’ stato organizato in un giardino d’ulivi e nonostante la leggera pioggia, non molto comune in questo periodo dell’anno, l’atmosfera e gli umori degli ospiti erano splendidi. Il divertimento, tantissimi belle emozioni e la gustosissima cucina italiana hanno caratterizzato questa giornata. Un altro particolare che merita di essere sottolineato erano i granchi che una volta tanto tempo fa erano spesso presenti sulle tavole polacche. Gli sposi hanno curato ogni dettaglio nei minimi particolari, cio’ insieme alla varieta’ di decorazioni ed addobbi ha creato una atmosfera unica ed indimenticabile di questa splendida ceremonia.
Olimpia ed Alessandro tantissimi auguri e tanta felicita’ dalla nostra Polonia, che in questo periodo dell’anno e’ calda come la vostra Italia.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Zdjecia slubne, fotografia slubna – Agnieszka Cynarska-Taran, fotopracownia.com – wedding photography, Krakow, Poland, Abruzzo, Italia.
Ceremonia ślubna – Popoli, Abruzzo, Italia. Przyjęcie weselne – Tocco di Casauria, Italia, Abruzzo. Włochy, Abruzja.

 

Pinterest

Sesja ślubna w górach – Kasprowy Wierch

Pinterest

Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu została zrealizowana przez nas dla Oli i Toma. Uwielbiamy takie wyzwania! Pobudka o piątej rano, wjazd kolejką i całkowity brak pewności co do tego, jaką aurę zastaniemy na górze. Plener ślubny w Tatrach, to zawsze ekscytująca podróż, która obfituje w niespodzianki szczególnie pogodowe. W czasie naszego kilkugodzinnego pobytu na szczycie Kasprowego i w jego okolicach pogoda zdążyła zmienić się kilkanaście razy – od pięknego, porannego słońca, poprzez złowieszcze, stalowoszare chmury, które przenikały przez nas z całą swoją majestatyczną potęgą, pełne skondensowanej wilgoci, zabierały na moment wszystkie kolory. Pomimo słońca było też dość zimno, ale dzięki entuzjazmowi naszej Młodej Pary, ich uśmiechom i radości udało się zrealizować zadanie. Nagrodą były piękne, górskie krajobrazy i zachwycające fotografie – zapraszamy.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Sesja plenerowa w górach – Kasprowy Wierch, Zakopane, Kuźnice
Wedding Session in Tatras Mountain. Wedding photographer, Zakopane.
zdjęcia – Fotopracownia.Com – wszystkie prawa zastrzeżone. fot. Agnieszka Cynarska-Taran oraz Jacek Taran

photography – Agnieszka and Jacek Taran

Pinterest
« Poprzednie


Należymy do prestiżowej organizacji skupiającej najlepszych fotografów ślubnych na świecie:Zdjęcia ślubne, Fotografia Ślubna

Fotografia biznesowa, korporacyjna, fashion, beauty


Zobacz koniecznie też:close