Marta & Kevin – Palac Goetzow Brzesko

Pinterest

Pałac Goetza w Brzesku to z pewnością jedno z najpiękniejszych miejsc w Małopolsce, w którym można urządzić ślub i przyjęcie weselne. Tym razem spotkaliśmy się z tam z Martą i Kevinem, którzy właśnie tę przepiękną lokalizację wybrali na miejsce swojej uroczystości ślubnej. Dużą zaletą tego miejsca, oprócz niewątpliwego uroku i nastroju, jest wygoda – od przygotowań, poprzez ślub w pałacowej kaplicy, przyjęcie w komnatach i nocleg – wszystko odbywa się w jednym miejscu, nie ma potrzeby martwić się o transport dla gości. Oczywiście największym atutem, jakim dyspnuje Pałac Goetza jest niezaprzeczalna uroda. Niesamowita klatka schodowa z kręconymi, drewnianymi schodami, nastrojowość skąpego oświetlenia, ciężkie, zabytkowe boazerie i przepiękne, ogromne obrazy – wszystko to razem tworzy niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Na ślubie Marty i Kevina najważniejsze były jednak ich emocje – dużo emocji! Radość dzieci Młodej Pary, wzruszenie rodziców, niewymuszony, naturalny uśmiech pięknej Pani Młodej. I dużo ciepła i serdeczności. Wszystkiego najlepszego dla Was! Całą uroczystość zorganizowały konsultantki z firmy „Raz w Życiu”.

Zapraszamy do zdjęć – fotografia ślubna, reportaż ze śluby Marty i Kevina. Ponad 120 zdjęć :)

Goetz Palace in Brzesko is the one of the most beautiful places in Malopolska, where you can arrange weddings and receptions. Marta and Kevin chose this beautiful location for their wedding ceremony. The big advantage of this place, in addition to the charm and atmosphere, is convenience – from preparation through a wedding in the palace chapel, reception in the rooms and accommodation – everything is in one place, there is no need to worry about transportation for guests. Amazing staircase with curly, wooden stairs, moodiness stingy light, heavy, antique wood paneling and beautiful, huge paintings – all this creates a unique atmosphere of the place. At the wedding of Martha and Kevin were the most important, however, their emotions – a lot of emotion! Bride and Groom joy of children, parents emotion, natural smile beautiful of Bride. All the best to you! The whole ceremony was organized by the consultant from the company „Once in lifetime”

Wedding photography of Marta and Kevin’s wedding . More than 120 pictures. Welcome!

 

 

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Przygotowania, ślub, przyjęcie – Pałac Goetzów Okocimskich, Brzesko
Organizacja – Raz w Życiu
Fotografia Ślubna – Jacek Taran/fotopracownia.com
buty Pani Młodej – Jimmy Choo :)

Pinterest

Basia i Brett – Kocierz Hotel & SPA

Pinterest

Górska mgła, chmury wiszące tak nisko, że prawie można ich dotknąć, pierwsze dni jesiennej aury – to wszystko sprawia, że dzień ślubu i związana z nim radość, stają się bardziej mistyczne, nieziemskie, tajemnicze. Taki był właśnie dzień ślubu Basi i Bretta. Zdjęcia ślubne, które powstały w czasie ich wielkiego dnia oddają tę atmosferę. To co najważniejsze jednak to Piękna Pani Młoda i przystojny Pan Młody, z dyskretnymi gadżetami z logo Batmana :) Dużo radości, dużo emocji, międzynarodowe towarzystwo, a wszystko to polskiej aurze w góralskiej karczmie na wzgórzu Kocierz. Hotel & SPA Kocierz to naprawdę wyśmienite miejsce na przyjęcie wesele.

I jeszcze tylko w ramach autopromocji miłe słowa, które otrzymaliśmy od Basi po otrzymaniu gotowych zdjęć.

Gorące podziękowania dla naszego fotografa za wyśmienite zdjęcia uwieczniające jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu!
Będziemy do nich zawsze wracać z wielka przyjemnością i sentymentem.
Dziękuje również za wytrwałość i podtrzymanie na duchu i przyznaje racje, ze plusem deszczowej pogody w dniu ślubu sa mistycznie piękne zdjęcia ślubne.
Zarówno współpraca podczas przygotowań, ślubu i wesela była dla nas wielką przyjemnością.

 

A ja zapraszam do zdjęć – reportaż ślubny – Basia i Brett, Hotel & SPA Kocierz.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

 

Przygotowania i Wesele – Hotel & SPA Kocierz
Ceremonia ślubna – Gilowice
zdjęcia – Jacek Taran
buty – Jimmy Choo :)

Pinterest

Basia i Tyler – ślub w plenerze | Zamek w Toszku

Pinterest

Ślub plenerowy w Polsce wciąż jest rzadkością. Choćby z tego względu jest on niezapomnianą atrakcją zarówno dla Państwa Młodych, gości, jak i dla wszystkich osób, które pracują przy obsłudze imprezy pod dumnym tytułem „Ślub w plenerze”. A gdy dodatkowo uroczystość ślubna i przyjęcie weselne odbywają się w tak pięknym i nastrojowym miejscu jak mury starego zamczyska, to nie można już chcieć niczego więcej! Basia i Tyler na miejsce swojej wspaniałej uroczystości wybrali Zamek w Toszku na Śląsku. Uwielbiam fotografować pary, które wykazują się takim zaangażowaniem przy organizacji swojego wesela. Oprócz standardowych tańców goście mieli do dyspozycji gry plenerowe – freesby (które uwielbiają obydwoje Państwo młodzi), francuskie kule, ognisko z pieczonym prosiakiem i śląskie oczepiny z biciem łyżkami po rękach Pana Młodego. Nie często zdarza się też takie zestawienie jak tym razem – przygotowania Pana Młodego to szalona, dynamiczna akcja i królujące pomarańczowe skarpety i dla kontrastu ciche i kameralne przygotowania Pani Młodej w towarzystwie siostry i oczywiście fotografa. No i humor! Dużo humoru, radości i zabawy przez cały dzień! W czasie przyjęcia weselnego w zamku odbyła się też krótka sesja plenerowa na zamkowym dziedzińcu. Dla mnie osobiście najbardziej zaskakującym, a zarazem wzruszającym momentem było przemówienie ojca Pana Młodego, które wygłoszone zostało w języku polskim niemal bezbłędnie. Ogromne gratulacje dla Pary Młodej i ich rodziców!

Zapraszam do zdjęć! :)

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Przygotowania – Gliwice
Ślub i przyjęcie weselne – Zamek w Toszku
Organizacja uroczystości – firma „Raz w Życiu” – konsultanci ślubni.
DJ – Maciej Szydłowski
Fotograf – Jacek Taran

Pinterest

Magdalena i Robert – ślub i wesele | Zamek Korzkiew

Pinterest

Zamek Korzkiew nieodmiennie czaruje i zachwyca za każdym razem, gdy przyjdzie nam realizować tam zdjęcia ślubne. Surowe mury średniowiecznego zamku dodają powagi i dostojeństwa ślubnej ceremonii. Tym razem okazją był ślub Magdaleny i Roberta. Symbolem tej pięknej uroczystości był znak graficzny w kształcie drzewa, który symbolizować miał rodzinne strony Pana Młodego.  Zachwycała też piękna suknia Pani Młodej. Magdalena, w naturalnie gładkich i rozpuszczonych włosach wyglądała naprawdę zjawiskowo, lekko i delikatnie. To z pewnością jedna z najładniejszych stylizacji ślubnych z tego tego roku. Całości dopełniały niezwykle modne tego roku buty Jimmy Choo. Gościom i Młodej Parze do tańca grał zespół De Colt, który zawsze jest gwarancją sukcesu. Było naprawdę wyśmienicie i elegancko.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Przygotowania i Przyjęcie weselne – Donimirski, Zamek Korzkiew
Ceremonia ślubna – kościół parafialny w Korzkwi
Muzyka – De Colt
Fotografia Ślubna – Agnieszka Cynarska-Taran, Fotopracownia.Com
biżuteria – Cartier
buty – Jimmy Choo :)

 

Pinterest
« Poprzednie


Należymy do prestiżowej organizacji skupiającej najlepszych fotografów ślubnych na świecie:Zdjęcia ślubne, Fotografia Ślubna

Fotografia biznesowa, korporacyjna, fashion, beauty


Zobacz koniecznie też:close