Zobacz koniecznie też:close
Fotografia ślubna Kraków | Zdjęcia ślubne | Fotopracownia|
 

Basia i Brett – Kocierz Hotel & SPA


Górska mgła, chmury wiszące tak nisko, że prawie można ich dotknąć, pierwsze dni jesiennej aury – to wszystko sprawia, że dzień ślubu i związana z nim radość, stają się bardziej mistyczne, nieziemskie, tajemnicze. Taki był właśnie dzień ślubu Basi i Bretta. Zdjęcia ślubne, które powstały w czasie ich wielkiego dnia oddają tę atmosferę. To co najważniejsze jednak to Piękna Pani Młoda i przystojny Pan Młody, z dyskretnymi gadżetami z logo Batmana :) Dużo radości, dużo emocji, międzynarodowe towarzystwo, a wszystko to polskiej aurze w góralskiej karczmie na wzgórzu Kocierz. Hotel & SPA Kocierz to naprawdę wyśmienite miejsce na przyjęcie wesele.

I jeszcze tylko w ramach autopromocji miłe słowa, które otrzymaliśmy od Basi po otrzymaniu gotowych zdjęć.

Gorące podziękowania dla naszego fotografa za wyśmienite zdjęcia uwieczniające jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu!
Będziemy do nich zawsze wracać z wielka przyjemnością i sentymentem.
Dziękuje również za wytrwałość i podtrzymanie na duchu i przyznaje racje, ze plusem deszczowej pogody w dniu ślubu sa mistycznie piękne zdjęcia ślubne.
Zarówno współpraca podczas przygotowań, ślubu i wesela była dla nas wielką przyjemnością.

 

A ja zapraszam do zdjęć – reportaż ślubny – Basia i Brett, Hotel & SPA Kocierz.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

 

Przygotowania i Wesele – Hotel & SPA Kocierz
Ceremonia ślubna – Gilowice
zdjęcia – Jacek Taran
buty – Jimmy Choo :)

Basia i Tyler – ślub w plenerze | Zamek w Toszku


Ślub plenerowy w Polsce wciąż jest rzadkością. Choćby z tego względu jest on niezapomnianą atrakcją zarówno dla Państwa Młodych, gości, jak i dla wszystkich osób, które pracują przy obsłudze imprezy pod dumnym tytułem „Ślub w plenerze”. A gdy dodatkowo uroczystość ślubna i przyjęcie weselne odbywają się w tak pięknym i nastrojowym miejscu jak mury starego zamczyska, to nie można już chcieć niczego więcej! Basia i Tyler na miejsce swojej wspaniałej uroczystości wybrali Zamek w Toszku na Śląsku. Uwielbiam fotografować pary, które wykazują się takim zaangażowaniem przy organizacji swojego wesela. Oprócz standardowych tańców goście mieli do dyspozycji gry plenerowe – freesby (które uwielbiają obydwoje Państwo młodzi), francuskie kule, ognisko z pieczonym prosiakiem i śląskie oczepiny z biciem łyżkami po rękach Pana Młodego. Nie często zdarza się też takie zestawienie jak tym razem – przygotowania Pana Młodego to szalona, dynamiczna akcja i królujące pomarańczowe skarpety i dla kontrastu ciche i kameralne przygotowania Pani Młodej w towarzystwie siostry i oczywiście fotografa. No i humor! Dużo humoru, radości i zabawy przez cały dzień! W czasie przyjęcia weselnego w zamku odbyła się też krótka sesja plenerowa na zamkowym dziedzińcu. Dla mnie osobiście najbardziej zaskakującym, a zarazem wzruszającym momentem było przemówienie ojca Pana Młodego, które wygłoszone zostało w języku polskim niemal bezbłędnie. Ogromne gratulacje dla Pary Młodej i ich rodziców!

Zapraszam do zdjęć! :)

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Przygotowania – Gliwice
Ślub i przyjęcie weselne – Zamek w Toszku
Organizacja uroczystości – firma „Raz w Życiu” – konsultanci ślubni.
DJ – Maciej Szydłowski
Fotograf – Jacek Taran

Magdalena i Robert – ślub i wesele | Zamek Korzkiew


Zamek Korzkiew nieodmiennie czaruje i zachwyca za każdym razem, gdy przyjdzie nam realizować tam zdjęcia ślubne. Surowe mury średniowiecznego zamku dodają powagi i dostojeństwa ślubnej ceremonii. Tym razem okazją był ślub Magdaleny i Roberta. Symbolem tej pięknej uroczystości był znak graficzny w kształcie drzewa, który symbolizować miał rodzinne strony Pana Młodego.  Zachwycała też piękna suknia Pani Młodej. Magdalena, w naturalnie gładkich i rozpuszczonych włosach wyglądała naprawdę zjawiskowo, lekko i delikatnie. To z pewnością jedna z najładniejszych stylizacji ślubnych z tego tego roku. Całości dopełniały niezwykle modne tego roku buty Jimmy Choo. Gościom i Młodej Parze do tańca grał zespół De Colt, który zawsze jest gwarancją sukcesu. Było naprawdę wyśmienicie i elegancko.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Przygotowania i Przyjęcie weselne – Donimirski, Zamek Korzkiew
Ceremonia ślubna – kościół parafialny w Korzkwi
Muzyka – De Colt
Fotografia Ślubna – Agnieszka Cynarska-Taran, Fotopracownia.Com
biżuteria – Cartier
buty – Jimmy Choo :)

 

Julia & Henrik – wesele Stara Zajezdnia

To był bez wątpienia jeden z najpiękniejszych ślubów jakie kiedykolwiek fotografowaliśmy. Norweska para – Julia i Henrik udzielili sobie ślubu w ewangelickim kościele Św. Marcina w Krakowie. Nie brakło wzruszających, pięknych momentów – łzy, spojrzenia, uśmiech, radość – wszystko to, co sprawia, że takie uroczystości zapamiętuje się na długo. Ceremonia ślubu ozdobiona była pięknymi pieśniami wykonanymi przez przyjaciółki młodej pary oraz norweskimi melodiami granymi na skrzypcach przez jednego z gości. Po ślubie odbyła się krótka sesja plenerowa w okolicy Muzeum Inżynierii Miejskiej. Przyjęcie weselne w Starej Zajezdni na Kazimierzu to był wspaniały pomysł. Nie sądziłem, że ta surowa hala, gdzie na co dzień głównie konsumuje się piwo, może wyglądać tak pięknie. Stało się tak dzięki agencji ślubnej PerfectDay oraz firmie dekoratorskiej z Poznania – ArtSize. Wnętrze hali zostało zamieniony w bajeczny, zaczarowany ogród. Girlandy kwiatów, lampiony, huśtawki – wszystko wyglądało wprost czarodziejsko i nierzeczywiście! Zresztą zobaczcie sami na zdjęciach!

Na koniec naszej współpracy Julia i Henrik nagrodzili nas swoją rekomendacją:

We had the pleasure to work with Fotopracownia when we got married this year, and we are very satisfied with their services. They are wonderful and creative photographers with an artistic eye for details and with the skill to capture moments. They are very professional in their work and they go the extra mile for the client. Thanks to Fotopracownia we have the most beautiful memories from our wedding day. All our best recommendations!

Uroczystość zorganizowały konsultantki z firmy Perfect Day Wedding Consultants.

* * *

It was one of the most beautiful weddings. Norwegian couple – Julia and Henrik get a wedding in the St. Martin’s Church in Krakow. Wedding ceremony was adorned with beautiful songs made ​​by a friend of the bride and groom and the Norwegian melodies played on the violin. After the cereony there was a short outdoor session around the Muzeum Inżynierii Miejskiej. Reception at the Old Depot in Kazimierz, it was a great idea. I did not think that this crude hall, where everyday is consumed mainly beer, can look so beautiful. Decorations made ​​Artsize from Poznan. The interior of the hall has been converted into a fabulous garden. Garlands of flowers, lanterns, swings – all looked straight magically and beyond reality! Anyway, see for yourself in the pictures!

At last Julia and Henrik gave us opinion about our work:

We had the pleasure to work with Fotopracownia when we got married this year, and we are very satisfied with their services. They are wonderful and creative photographers with an artistic eye for details and with the skill to capture moments. They are very professional in their work and they go the extra mile for the client. Thanks to Fotopracownia we have the most beautiful memories from our wedding day. All our best recommendations!

The ceremony was organized by consultants from Perfect Day Wedding Consultants.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Ślub – kościół św. Marcina, Kraków.
Przyjęcie weselne – Stara Zajezdnia
Organizacja uroczystości – Perfect Day Wedding Consultants
Dekoracje kwiatowe – ARTSIZE.

« Poprzednie


Należymy do prestiżowej organizacji skupiającej najlepszych fotografów ślubnych na świecie:Zdjęcia ślubne, Fotografia Ślubna

Fotografia biznesowa, korporacyjna, fashion, beauty