Olimpia i Alessandro – sesja narzeczeńska Rzym

Pinterest

Sesja narzeczeńska w Rzymie. Warto było pojechać przez pół Europy, na krótką, ledwie dwugodzinną sesję narzeczeńską, aby spotkać się z Olimpią i Alessandro – piękną, włoską parą, z którą umówiliśmy się na krótką sesję zdjęciową w Rzymie. Warto było wstać przed godziną 5 rano, aby zobaczyć to wspaniałe, starożytne miasto prawie puste – bez turystów, bez tłumów ludzi biegających we wszystkie strony, bez nachalnych sprzedawców pamiątek, za to z pięknym, romantycznym światłem. Warto było poczuć ciepłe, włoskie słońce, kiedy u nas jeszcze deszcz, grad i zimny wiatr. Zapraszamy.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Engagement session in Rome. For hundreds of years the Eternal City makes an impression on everyone who visits them. City of artists, warriors, philosophers, and of course lovers. We went to Rome to meet with Olimpia and Alessandro – beautiful Italian couple. Welcome

Pinterest

Najlepsze zdjęcia ślubne 2014

Pinterest

Fotografia ślubna to zajęcie, które mocno wpisuje się w pory roku, w następujące po sobie sezony. Od radosnej Wielkanocy, aż do pięknej, złotej, październikowej jesieni. Za nami kolejny sezon – i intensywne przygotowania do nowego. Każdego roku spotykamy wspaniałych, radosnych, szczęśliwych ludzi, którzy z wielkim zaufaniem powierzają nam dokumentowanie i zezwalają na uczestnictwo w najważniejszych momentach ich życia. Ogromnie Wam wszystkim za to dziękujemy! Te wszystkie piękne zdjęcia ślubne nie mogłyby powstać bez pięknych ludzi, nie mogłyby powstać bez Was! A do tego piękne miejsca. Z całego minionego roku wybraliśmy około 200 zdjęć, aby podsumować miniony sezon. Trudno było ograniczyć się do tej liczy – zdjęć było o wiele, wiele więcej! Nie ujęliśmy w tym zestawieniu zdjęć z sesji plenerowych, być może przyjdzie na nie pora w kolejnym podsumowaniu? Skupiliśmy się na formie, która często określana jest mianem „fotoreportaż ślubny”. Zapraszamy.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Najpopularniejsze miejsca na przyjęcia weselne w minionym roku:
Hotel Stary
Pałac pod Baranami
Zamek Korzkiew
Zamek w Toszku
Dwór w Grodkowicach
Folwark Zalesie
Pałac Goetza, Brzesko (Pałac Goetzów Okocimskich)
Kocierz – SPA & Hotel
Stara Zajezdnia – Kraków-Kazimierz
Barka Alrina (zacumowana na Wiśle)
Hotel Kossak

I absolutny obuwniczy hit tego sezonu – buty firmy Jimmy Choo :)

Pinterest

Magdalena i Tomasz – Hotel Stary i Black Sabbath

Pinterest

 

Fotografia ślubna to zajęcie, które bardzo często, pomimo pewnej schematyczności i powtarzalności, stawia przed fotografem nowe wyzwania i niespodzianki. Jedna z największych niespodzianek spotkała mnie w czasie ślubu, a właściwie przyjęcia weselnego Magdy i Tomasza. Niespodzianką tą była piosenka, którą Młoda Para wybrała na pierwszy taniec. Zaczęło się niewinnie – romantycznie, nastrojowo, typowo. Rzewna melodia, taniec rączka w rączkę i z obrotem :) Jednak nagły zgrzyt i pozorowana awaria sprzętu DJ-a odwróciła atmosferę na drugą stronę. Z głośników popłynęły ostre riffy Black Sabbath i jednego z największych przebojów tej grupy – „Paranoid”. Jeden z moich ulubionych utworów tej grupy! Byłem niesamowicie wzruszony, choć to nie moje wesele! :) W ogóle cały dzień minął pod znakiem ogromnych wzruszeń i radości. Było dużo śmiechu, grupowe foto-selfie, zdjęcia na dachu Hotelu Starego  (tort również serwowany był na dachu) i naprawdę szalona zabawa przy ostrych dźwiękach, które serwował DJ Grzegorz Cichy. Na uwagę zasługuje też organizacja stołów na przyjęciu weselnym. Poszczególne stoliki nazwane zostały skrótami nazw portów lotniczych na całym świecie – KRK, AMS, CDG, TBS – ci którzy podróżują z łatwością rozszyfrują te skróty. Ja siedziałem przy stoliku CPT.

Zdjęcia ze ślubu w kościele św. Anny, przyjęcie weselne w Hotelu Starym. Zapraszam.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

 

Przygotowania –  Hotel Stary
Makijaż ślubny – Sylvia Lehnert
Ślub – kościół św. Anny
Przyjęcie weselne – Hotel Stary
DJ – Grzegorz Cichy
Buty Pani Młodej – Jimmy Choo :)

 

Pinterest

Michaela i Bogdan – slub cywilny i wesele na barce

Pinterest

Dwa dni radości i wzruszeń, dwoje fotografów. Nie ma siły – zdjęć musi być dużo. Tak właśnie swoją uroczystość zaplanowali Michaela i Bogdan. Pierwszego dnia slub cywilny w urzędzie stanu cywilnego przy ul. Lubelskiej i przejazd przez miasto zabytkowym autobusem MPK – pięknym i stylowym, czerwonym „ogórkiem”. Drugi dzień – przygotowania i przyjęcie wesele w bawarskim stylu, które odbyło się na barce (Barka – Food & Live Music) zacumowanej przy Bulwarze Kurlandzkim.  Było tradycyjne, bawarskie rozbijanie beczki z piwem, był DJ, który grał z prawdziwych płyt analogowych, co dzisiaj jest niezwykłą rzadkością. Był koncert na butelkach, tańce, zabawy i oczywiście dużo radości. Mimo tak gęstego i napiętego planu udało nam się zrobić krótką sesję na rogu Placu Wolnica. Zdjęcia ślubne ze ślubu cywilnego Michaeli i Bogdana oraz z przyjęcia weselnego na barce w Krakowie dziś na naszym blogu – zapraszamy!

 Zwei Tage von Freude und Berührung, zwei Fotografen. Keine Chance – es müssen viele Fotos sein. Genauso haben Michaela und Bogdan Ihre Feier geplant. Am ersten Tag die Standesamtliche Trauung in dem Standesamt an der Lubelska Straße und die Stadtrumfahrt mit dem Oldtimerbus – schön und stillvoll, „Rote Gurke“. Am zweiten Tag Vorbereitungen und die Hochzeitsfeier in bayerischem Still, auf einer Barke (Barke – Food & Live Music), angehalten an der Kurlandkai.
Es war traditionell, zerbrechen von Holzfass mit Bier, es gab einen DJ, der Analogschallplatten gespielt hat, das heute sehr rar ist. Es gab einen Flaschenkonzert, Tänze, Spiele und natürlich sehr viel Freude. Obwohl der Plan so angespannt und dicht war, hat es uns gelungen eine kurze Fotosession an der Ecke von Wolnica Platz zu machen.
Hochzeitfotos von der Standesamtlicher Trauung von Michaela und Bogdan und der Hochzeitsfeier auf der Barke heute auf unserem Blog zu sehen. Wir laden ein!

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Slub Cywilny – Urząd Stanu Cywilnego ul. Lubelska, Kraków
Przygotowania – Szczepanski, Antique Apartments
Transport – zabytkowy autobus, MPK
Przyjęcie weselne – Barka Food & Live Music, Bulwar Kurlandzki
Zdjęcia ślubne, Fotografia Ślubna – Agnieszka i Jacek Taranowie, Fotopracownia.Com

Pinterest
« Poprzednie


Należymy do prestiżowej organizacji skupiającej najlepszych fotografów ślubnych na świecie:Zdjęcia ślubne, Fotografia Ślubna

Fotografia biznesowa, korporacyjna, fashion, beauty


Zobacz koniecznie też:close