Zobacz koniecznie też:close
Fotografia ślubna Kraków | Zdjęcia ślubne | Fotopracownia|
 

Erica i Paweł – Kościół Piotra i Pawła, Hotel Stary Kraków


Mamy to ogromne szczęście, że najczęściej pracujemy z parami, które tworzą wspaniałą mieszanką kulturową. Tak było też i tym razem. Paweł – Polak, mieszkający od wielu lat w Holandii i Erica, pochodząca z dalekiej Ameryki Południowej. Do  wielu powodów satysfakcji z naszej pracy przybywa jeszcze jeden – poznawanie innych kultur, ludzi, języków. Uczestniczymy w ważnych chwilach ludzi, współdzieląc z nimi ich emocje, radości, wzruszenia. To naprawdę są piękne przeżycia! Erica i Paweł na miejsce swojego ślubu wybrali monumentalny, barokowy kosciół Piotra i Pawła. Przyjęcie odbyło się w gotyckich wnętrzach Hotelu Starego w Krakowie. Zapraszamy.

 

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Przygotowania – Hotel Stary, Kraków
Ślub – Kościół Piotra i Pawła
Przyjęcie – Hotel Stary.

W krótkim czasie pomiędzy mszą ślubną, a przyjęciem wykonana została krótka sesja plenerowa w dniu ślubu na ulicach sąsiadujących z kościołem i Rynkiem.
Zdjęcia – Agnieszka Cynarska-Taran/fotopracownia.com

Ślub w Krakowie – Anna i Łukasz


Zdjęcia ślubne nagrodzone w konkursie „fotografia ślubna”, o których pisaliśmy w jednym z poprzednich wpisów (TUTAJ)  cieszą nas przez cały czas. Oczywiście nie możemy przy takich okazjach  zapomnieć o tych, dzięki którym te fotografie powstały! Kolejną taką parą, dzięki którym właśnie udało nam się uzyskać wyróżnienie w międzynarodowym konkursie fotografii ślubnej byli Ania i Łukasz. W dniu ich ślubu zostało wykonane kolejne z wyróżnionych zdjęć! Pracę z nimi wspominamy bardzo miło. Cały ten uroczysty dzień minął w niezwykle przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Na luzie, bez zadęcia, ale za to z uśmiechem i sympatią – w gronie rodziny i przyjaciół. I to najważniejsze! Ślub odbył się w kościele Ojców Franciszkanów, przyjęcie weselne – restauracja Kawaleria z przepięknym, klimatycznie ozdobionym soczystą zielenią podwórkiem. W czasie przyjęcia odbyła się też krótka, spacerowa sesja plenerowa na Rynku w Krakowie. Zapraszam.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Zimowa sesja ślubna

Zimowa sesja ślubna, chociaż śniegu nie znajdziesz ani jednego płatka. Było mroźno, chociaż słonecznie i mimo słońca letnie kreacje naszej pięknej pary nie pozwalały na zbyt długie spacery po Krakowie. Trzeba było działać szybko i konkretnie, a miało być romantycznie, lekko, dostojnie i elegancko. Trudno uwierzyć, patrząc na te zdjęcia, że to był przedostatni dzień roku 2013 – Rynek zastawiony ciężarówkami i sceną, tłumy turystów, wszędzie gwarno, rojno, kolorowo. Jedno zdjęcie z tej sesji zostało wyróżnione w kwartalnym konkursie ISPWP w kategorii „All about the light” – pisaliśmy o tym w poprzednim wpisie. Kraków to naprawdę piękne miejsce na sesję plenerową bez względu na porę roku. Zapraszamy!

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebooku

Sesja plenerowa w Krakowie.
Zdjęcia ślubne na mieście, ostatnie dni roku 2013, grudzień. fotografowali: Agnieszka Cynarska-Taran, Jacek Taran

Nagrodzone fotografie ślubne

Miło nam poinformować, że po raz kolejny nasze zdjęcia ślubne zostały wyróżnione w konkursie fotografii ślubnej The International Society of Professional Wedding Photographers (ISPWP)
W edycji „Zima 2013″ dwa z naszych zdjęć zakwalifikowały się do dwudziestu najlepszych zdjęć w swoich kategoriach. W konkursie biorą udział fotografowie z całego świata i w każdym kwartale jury wybiera 20 najlepszych zdjęć z setek nadesłanych. Poniżej wyróżnione fotografie:

 

1. Zdjęcie z sesji plenerowej Adriany i Lukasa – sesja plenerowa w Krakowie

najlepsze zdjecia slubne, fotografia slubna, krakow, fotograf krakow, sesja plenerowa krakow, nagrodzone zdjecia, konkurs fotografii slubnej

2. Zdjęcie ze ślubu Ani i Łukasza – w towarzystwie ich małego synka.

wedding photo, best wedding, wedding photo contest, photgrapher poland, the best photographer poland, cracow, family love

Konkurs fotografii ślubnej, w którym bierzemy udział od kilku lat organizowany jest przez międzynarodowe stowarzyszenie fotografów ślubnych, skupiające najlepszych fotografów z całego świata (ISPWP). Konkursy organizowane są w cyklu kwartalnym. W zakończonym właśnie etapie jury przyznało wyróżnienia tylko czterem zdjęciom z Polski, w tym dwóm naszym. Serdecznie dziękujemy też Adrianie i Lukasowi oraz Ani i Łukaszowi! :)

« Poprzednie


Należymy do prestiżowej organizacji skupiającej najlepszych fotografów ślubnych na świecie:Zdjęcia ślubne, Fotografia Ślubna

Fotografia biznesowa, korporacyjna, fashion, beauty